درباره ماتا چندی پیش، دنیای دیجیتال در بازار و میزان فروش کسب‌وکارها تاثیر چشم‌گیری نداشت و رقبای هر صنف بیشتر به صورت سنتی کار خود را پیش می‌بردند و از دیگر رقبای خود پیشی می‌گرفتند. اما در دنیای امروز که بهتر است بگوییم دنیای تکنولوژی، شبکه‌های مجازی در جذب مشتری و موفقیت کسب‌وکارها، به طور کلی در مارکتینگ حرف اول را می‌زنند.

مشتریان با دید وسیع‌تری به دنبال محصول و سرویس مورد نظر خود در شبکه‌های مجازی هستند و کوچکترین حرکتی می‌تواند باعث رشد یا سقوط کسب‌وکار شود. بر همین اساس ما بر آن شدیم تا سرویسی را راه‌اندازی کنیم که به شما در زمینه رشد کسب‌وکارتان کمک کند. از آنجایی که اینستاگرام بزرگترین شبکه مجازی و بستری برای فروش محصولات و سرویس‌ها شده است، ما به شما کمک می‌کنیم تا مشتریان خود را بهتر بشناسید، مسیر حرکت و تصمیم‌گیری آنها را بررسی کنید. همچنین با ارائه راه‌کارهای اساسی به شما کمک می‌کنیم تا به نظر بازار هدفتان نزدیک شوید. 

اینپروبز یک سرویس داده‌کاوی آنلاین است که شما را در پیشبرد اهدافتان یاری می‌دهد. با استفاده از ابزارهای اینپروبز می‌توانید به طور دقیق رفتار کاربرانتان را در اینستاگرام تحلیل کنید. با اتصال صفحه اینستاگرام خود به اینپروبز می‌توانید نظرات کاربران را پالایش کنید، بازخوردهای آنها را دسته‌بندی کنید و بدانید مشتریان در چه ساعتی از شبانه‌روز بیشتر منتظر پست‌های شما هستند. به‌ویژه می‌توانید کمپین‌های اینستاگرامی برگزار کنید و میزان رشد برند یا هشتگ اختصاصی خود را اندازه بگیرید. لازم به ذکر است در اینپروبز امنیت پیج شما محفوظ خواهد بود و پسورد اینستاگرام از شما دریافت نمی‌شود و به صورت اتوماتیک مستقیما از طریق خود سرویس اینستاگرام به اکانت شما متصل می‌شود.

Last update: Sept. 29, 2019, 6:32 p.m.


ساخته شده با در تهران