InProbes

در اولین مرحله از فرآیند تحلیلی پنل اینپروبز، شما می‌توانید آنالیز اکانت خود را مشاهده کنید. در بخش اول اطلاعات تفکیک شده از اکانت شما مشخص شده است که شامل تعداد پست‌ها براساس نوع آن، مجموع لایک و کامنت و میانگین آن‌ها به ازای هر پست و همچنین تعداد فالوور و فالویینگ می‌باشد.

InProbes

این نمودار تعداد لایک و کامنت در همه‌ی پست‌های شما را نشان می‌دهد. با توجه به این نمودار شما می توانید فراز و فرودهای فعالیت مخاطبانتان را ببینید.

InProbes

در بخش تجزیه و تحلیل اینپروبز به آنالیز روزانه و هفتگی پست‌های اکانت شما پرداخته شده است. با توجه به این نمودارها تراکم ارسال پست در هر روز از هفته و همچنین در بازه‌های زمانی روزانه قابل مشاهده است

InProbes

نکات طلایی استخراج شده از آمارهای اکانت توسط اینپروبز به شما کمک می‌کند تا پست خود را در بهترین زمان ارسال و بهترین بازخورد را دریافت کنید.

آیا برای سیاست‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی بهAPI نیاز دارید؟ با ما تماس بگیرید [email protected]

یکی از کارهایی که صاحبان کسب‌و‌کار برای جذب مخاطب در اینستاگرام انجام می‌دهند،‌ برگزاری مسابقات اینستاگرامی است. ولی مهمتر از برگزاری مسابقه جذب شرکت‌کنندگان است. آنچه موجب جلب اعتماد مخاطب می‌شود مدیریت دقیق و مطمئن است. پنل اینپروبز به شما این امکان را می‌دهد که به ساده‌ترین شکل ممکن و در سریع‌ترین زمان اطلاعات شرکت‌کنندگان را استخراج کنید. همچنین آمار لحظه‌ای شرکت‌کنندگان در مسابقه را با جزییات به شما ارائه می‌کند.

inprobes

دومین مرحله از فرآیند تحلیلی پنل اینپروبز، آنالیز هشتگ مورد نظر شما است. بعد از آن‌که هشتگ خاص خود را در پنل اینپروبز تعریف کردید، می‌توانید تحلیل دقیق آن هشتگ و همچنین پست‌های مرتبط را با جزییات مشاهده کنید.

inprobes
inprobes

در بخش آنالیز هشتگ، منحصرا به هشتگ مورد نظر شما پرداخته نمی‌شود که قطعاً تحلیل آماری جالبی برای شما به همراه دارد. اینپروبز به آنالیز هشتگ‌های استفاده شده به همراه هشتگ مورد نظر شما، کاربران مرتبط با هشتگ‌ها، روزهای ارسال پست، جزییات اولین پست با این هشتگ و افراد تگ شده در آن پست‌ها پرداخته است.

inprobes

نکته‌ی قابل توجه در اینپروبز استخراج کاربرانی که است بیشترین استفاده را با آن هشتگ داشته‌اند.

inprobes

در این نمودار می‌توانید دسته‌بندی ارسال پست‌ با هشتگ مورد نظر را بر اساس روز ارسال مشاهده کنید.


ساخته شده با در تهران